09024137431

درباره ما

گروه تجاری راتین سامانه‌ی آنلاین سفارش و تحویل لوازم بسته بندی است که سفارش اینترنتی یونولیت بسته بندی را برای مردم ایران به ارمغان آورده است و با امکانات خود، راحتی هر چه بیشتر را برای مردم تدارک دیده بطوریکه مشتریان به آسانی می توانند کالای موردنظر خود را انتخاب کرده، هزینه را بصورت اینترنتی پرداخت کنند و در نهایت، براحتی کالای خود را تحویل بگیرند. ما تحولی جدید در حوزه‌ی سفارش یونولیت بصورت آنلاین هستیم که فعالیت خود را از بهمن ماه 1399 در زمینه فروش انواع یونولیت بسته بندی در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام و واتساپ آغاز نمودیم و با استفاده از باکیفیت ترین یونولیت در ایران شروع به فعالیت کردیم.

همواره یکی از الویت‌های ما، تولید و ارائه‌ی محصول با بالاترین کیفیت و استاندارد بوده است و برایمان بسیار مهم است که مشتریان بتوانند بدرستی، با دقت بالا و بیشترین سهولت، کالای موردنظر خود را انتخاب کنند. پس در این راستا از هرگونه تلاشی برای بالا بردن کیفیت خرید شما مشتری عزیز دریغ نمی کنیم و همواره تلاش می کنیم با بهترین پشتیبانی در فرآیند خرید، بیشترین ارزش را برای مشتریان خود خلق کنیم.

فروشگاه گروه تجاری راتین با بهره مندی از دانش فنی روز و تجارب متخصصین، جدیدترین ورق یونولیت را بصورت مستقیم از تولید کنندگان تهیه کرده  و پس از برش با دستگاهای CNC با نازلترین قیمت در اختیار شما مشتری محترم در سراسر کشور قرار می‌دهد. همچنین با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت بر آن شدیم تا خریدی ایمن را برای شما مشتری عزیز، رقم بزنیم.

ارائه‌ی قیمت‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از الویت‌های فروشگاه گروه تجاری راتین محسوب می‌شود. ما با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشیم امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آوریم.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت گروه تجاری راتین و خدمات ارائه شده در آن نیز همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در فروشگاه اینترنتی ما بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن، نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین سرویس ها در جهت انتخاب و خرید کالا از طریق وب‌سایت ما، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مشتریان خود به ارمغان آورند.